Systemy Coravin

Filters

Showing all 3 results

Categories

Price filter

3 products

 • 1.590,00 
  Quickview

  Coravin Model Six Elite Wine System

  Odkryj zalety posiadania nowego Coravin Six System i delektuj się najlepszymi winami w spokoju, na jaki zasługują. Dzięki temu rewolucyjnemu systemowi podawania wina bez wyciągania korka z butelki można napić się ulubionego wina w dowolnym momencie bez obawy przed jego utlenieniem. Urządzenie pozwala nalewać je bez wyciągania korka, przy pomocy kapsułek  i igły, które zapobiegają utlenieniu się wina na długie lata.

  1.590,00 
  1.590,00 
 • Sold out
  1.299,00 
  Quickview

  Coravin Model Five Plus Pack

  Coravin System Model Five  jest  unikatowym systemem do  wina ułatwiającym nalewanie wina  w celu konsumpcji bez konieczności wyciągania korka. Akcesorium niezbędne dla ekspertów win, kolekcjonerów, które dzięki nowoczesnej technologii gwarantuje, że wino po nalaniu pierwszego kieliszka   zakonserwuje się w idealnym stanie na lata.

  1.299,00 
  1.299,00 
 • Sold out
  949,00 
  Quickview

  Coravin Model Three

  Coravin System Model Three jest systemem do konserwacji i dekantacji wina, który pozwoli delektować się kieliszkiem wina  z ulubionej butelki bez konieczności jej otwierania. Gwarantuje to konserwację wina w idealnym stanie na lata i pozwala na stopniowe spożywanie, kiedy przyjdzie ochota i bez obaw o to, że wino się utleni.

  949,00 
  949,00